KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15804286

nr 1580 4286

Inge Pettersson (f. 1944), Sverige. Signerad, trädgård. Olja på duk, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 45x37 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 20 november 2023
kl 19:28:20