FURNITURE / Sofas / Rib-back settee 14797525

nr 1479 7525

RIB-BACK SETTEE

Edsbyverken, 1960s. Birch wood. Rygg med spjälor, löstagbar nyomklädd sits, mindre förvaringsplats under. Brännstämplad. Length: 160 cm. Width: 45 cm, sitthöjd: 45 cm,

Edsbyverken, 1960-tal. Björk. Rygg med spjälor, löstagbar nyomklädd sits, mindre förvaringsplats under. Brännstämplad. Längd: 160 cm. Djup: 45 cm, sitthöjd: 45 cm

1500

SEK 1800

Monday July 18 2022
at 19:44:23