ART / Lithographs / Litograph in colors 15417002
nr 1541 7002
LITOGRAPH IN COLORS
Lars Eje-Larsson. 'Hinken'. Signed, numbered 123/250. Litograph. Image dimensions: 43. 5x59 cm, unframed, sheet: 43. 5x59 cm,
Lars Eje-Larsson. "Hinken". Signerad, numrerad 123/250. Litografi. Färglitografi, bildmått: 43. 5x59 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 43. 5x59 cm
Monday May 22 2023
at 20:00:00