ART / Sculptures and works of art / Sculpture 4397046
nr 439 7046
SCULPTURE
Lenght: ()
Madonnastatyett, i Etui, replika, höjd: 22 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], höjd: 21
300
SEK 550
Monday November 20 2006
at 17:48:25
300 kr
500 kr