LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Paraffin lamp 11064403

nr 1106 4403

PARAFFIN LAMP

Maiolica, wear, damages.

majolika

Condition: slitage, skador

600

SEK 800

Monday May 1 2017
at 18:55:28

Majolika