KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12815368
nr 1281 5368
Ulla Helenius-Reit
(f. 1942), Sverige
Teckning, Blyerts. Signerad, daterad 77. Motivet: 41x55 cm
Ulla Helenius-Reit, svensk målare och tecknare född i Örebro 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:27:42
Ulla Helenius-Reit
Läs mer om Ulla Helenius-Reit