KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12815368

nr 1281 5368

Ulla Helenius-Reit

(f. 1942), Sverige

Teckning, Blyerts. Signerad, daterad 77. Motivet: 41x55 cm

Ulla Helenius-Reit, svensk målare och tecknare född i Örebro 1942.

Utrop:

500 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 19:27:42

Ulla Helenius-Reit

Läs mer om Ulla Helenius-Reit