KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12868599

nr 1286 8599

Akvarell

Igor Chartjenko, komposition. Signerad, 46x35 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 november 2019
kl 19:24:50

29/10 07:50:24 1      100 kr
31/10 22:10:02 2      Vinnande bud