FURNITURE / Sofas / Sofa 9395120

nr 939 5120

SOFA

Swedish Empire, length: 160, wear, wear, damages.

Karl Johan, längd: 160

Condition: slitage, slitage, skador

Monday February 2 2015
at 19:23:24

Karl Johanstil/Empir
Senempiren