ART / Oil paintings / Oil painting 13767486

nr 1376 7486

OIL PAINTING

Oidentifierad konstnär. Bro, Signerad. Olja på pannå, 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 34x39 cm,

Oidentifierad konstnär. Bro, Signerad. Olja på pannå, 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 34x39 cm

SEK 100

Monday February 1 2021
at 20:17:47

1/2 10:47:17 1      Vinnande bud