KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17524396

nr 1752 4396

Linda Lysell (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad -76, Barnvagn. Olja på duk, 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 42x33

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 12 januari 2026
kl 20:53:08

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor