FURNITURE / Chairs and Stools / Lounge chair 6732193

nr 673 2193

LOUNGE CHAIR

19th century, wear, damages.

1800-tal

Condition: slitage, skador

100

SEK 300

Monday December 13 2010
at 18:48:32

11/12 12:47:27 1      Vinnande bud
11/12 22:34:40 2      250 kr