ART / Lithographs / Litograph 17275162
nr 1727 5162
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Marc Chagall (1887-1985), Frankrike. 'L'Ecuyère' ur Derrière le Miroir, 1956. Tryckt signatur. Mourlot 153. Bladets mått: 37x53 cm, yttermått inklusive ram: 42x62 cm,
LITOGRAPH, "L'Ecuyère" ur Derrière le Miroir, 1956. Tryckt signatur. Mourlot 153. Bladets mått: 37x53 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 42x62 cm
2000
SEK 1500
Monday September 29 2025
at 20:19:22
29/9 15:35:56
Marc Chagall
Read more about Marc Chagall