ART / Lithographs / Litograph in colors 7437024
nr 743 7024
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), (sign i tryck), subject size: 67 x 51,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Lennart Rodhe (1916-2005), (sign i tryck), motivets mått: 67 x 51
SEK 700
Monday February 27 2012
at 19:45:32
150 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
400 kr
600 kr
6
700 kr
- Thema-auction
Feb 27
Read more about Grafik
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe