ART / Lithographs / Offsettryck 9996263
nr 999 6263
Offsettryck
6 parts, Kjell Sörensen-Ringi, signed, lösa blad, "Our World 2000", sheet: 92 x 63,
6 st, Kjell Sörensen-Ringi, signerad, lösa blad, "Our World 2000", bladets mått: 92 x 63
1500
SEK 600
Monday December 7 2015
at 20:58:44
7/12 13:06:44