KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15989115

nr 1598 9115

Etsningar

5 st, Stockholmsmotiv, bland annat Ekroth & Lindquist, yttermått inklusive ram: 20x25 - 52x42 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 februari 2024
kl 20:36:18

19/2 18:42:49 1      Vinnande bud