KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145080
nr 1414 5080
William Stuart. Pojke, Signerad 1895. Olja på duk, 31x24 cm, uppfodrad duk, yttermått inklusive ram: 50x42cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:52:21
20/8 16:15:33