MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Pall 7325154

nr 732 5154

Pall

1800-tal, längd: 32

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 19 december 2011
kl 17:33:31

19/12 16:25:59 1      150 kr
19/12 16:54:19 2      Vinnande bud