ART / Oil paintings / Oil painting 7165332

nr 716 5332

OIL PAINTING

unsigned, highland, 19th century, 24x29,

osignerad, highland, 1800-tal, 24x29

1000

SEK 1400

Monday September 26 2011
at 19:54:43