ART / Lithographs / Litograph 8181187
nr 818 1187
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), vettskytte, 1930, subject size: 24x37,
LITOGRAPH (F), Roland Svensson (1910-2003), vettskytte, 1930, motivets mått: 24x37
1000
SEK 300
Monday April 1 2013
at 18:26:10
29/3 09:00:28
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson