ART / Lithographs / Litograph in colors 11905125
nr 1190 5125
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Måns Heidvall (b. 1951), Sweden. Sailing-boats. Signed, numbered 59/80. Sheet: 29, 5x36 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Segelbåtar. Signerad, numrerad 59/80. Bladets mått: 29,5x36 cm
Måns Heidvall, Swedish painter, born 1951.
Monday June 18 2018
at 19:38:02
- Thema-auction