KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614342

nr 1361 4342

Oidentifierad rysk konstnär. Bro. Signerad. Olja på pannå, 24x30 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 23 november 2020
kl 18:59:38