KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395079

nr 1539 5079

Alfred Hedlund

(1884-1930), Sverige

Oljemålning, Utsikt mot Skeppsholmen. Signerad. Olja på pannå, 16x35 cm, yttermått inklusive ram: 26x46 cm

Alfred Hedlund, svensk målare född 1884, död 1930.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 maj 2023
kl 20:59:02

Alfred Hedlund

Läs mer om Alfred Hedlund