ART / Lithographs / Litograph in colors 9122187
nr 912 2187
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Joakim Allgulander (b. 1965), 36/210, Land, sheet: 45x84, Löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS (F), Joakim Allgulander (f. 1965), 36/210, Land, bladets mått: 45x84
Condition: Löst blad
2000
SEK 1000
Monday September 15 2014
at 19:39:18
13/9 13:38:47
- Thema-auction
Sep 15
Read more about Grafik
Joakim Allgulander
Read more about Joakim Allgulander
Roland Svensson 1910-2003