GLASS & CERAMICS / Ceramics / Lockurnor 5086140

nr 508 6140

Lockurnor

Lenght: ()

Ett par, 1700-tal, höjd: 33 (lock med lagningar)

2000

SEK 5700

Monday February 11 2008
at 16:00:00