KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12872159

nr 1287 2159

Staffan Snidare

(f. 1939), Sverige

Etsning, 4 st, Staffan Snidare. Signerad, numrerade, 30/200, respektive 55/275,79/325, est 156/325. Motivet: 6x8cm-11x9cm

Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 november 2019
kl 18:28:19

7/11 12:15:19 1      Vinnande bud

Staffan Snidare

Läs mer om Staffan Snidare