KONST / Litografier / Litografi 9111269
nr 911 1269
Litografi
offset, Romero Britto, dedikerad och signerad-95, motivet: 73x59
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:54:38
150 kr