ART / Lithographs / Silkscreen 12275333
nr 1227 5333
SILKSCREEN
Georgia von Koch, HC-upplaga, Näcken, signed, Löst blad, sheet: 80x55,
Georgia von Koch, HC-upplaga, Näcken, Signerad, Löst blad, bladets mått: 80x55
300
SEK 100
Monday January 7 2019
at 18:51:00
2/1 22:02:38