FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookcase 12969260
nr 1296 9260
Bertil Fridhagen
(1905-1993), Sverige
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sweden. "Bonett", Bodafors, 1960/70-tal. Jakaranda (CITES-intyg medföljer). Width: 100 cm. Width: 46 cm. Height: 190 cm, wear.
BOOKCASE, "Bonett", Bodafors, 1960/70-tal. Jakaranda (CITES-intyg medföljer). Bredd: 100 cm. Djup: 46 cm. Höjd: 190 cm
Condition: slitage
Bertil Fridhagen, Swedish formgivare born 1905, dead 1993.
1000
SEK 800
Monday December 9 2019
at 20:31:08
5/12 09:38:03
700 kr
9/12 14:54:13
Bertil Fridhagen
Read more about Bertil Fridhagen