ÖVRIGT / Diverse / Emaljskylt 14367535
nr 1436 7535
Emaljskylt
"Michelin Bicyle", EAS, France, omkring 1960. Dubbelsidig skylt i emaljerad plåt med vit Michelingubbe samt gul text ”Michelin” mot röd bakgrund med vit kant, 45x35 cm
Kondition: bruksslitage, färgbortfall, skador
Utrop:
4.000 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:20:10