SILVER & METAL / Silver / Fruktfat 574155
nr 57 4155
FRUKTFAT
Lenght: ()
Silver, 1800-tal, (skador)
1500
SEK 1400
Monday May 21 2001
at 16:00:00
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver