FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Skrivskåp 10244509
nr 1024 4509
Skrivskåp
mahogany, vitrinöverdel, english style, length: 76 cm, width: 46 cm, height: 190 cm,
mahogny, vitrinöverdel, Engelsk stil, längd: 76 cm, djup: 46 cm, höjd: 190 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 300
Monday Mars 14 2016
at 20:32:20
14/3 20:13:37