ART / Oil paintings / Oil painting 13384112
nr 1338 4112
OIL PAINTING
Börje Nehlin. Signed, lada i skog, 31x53, 5 cm, Oil on panel,
Börje Nehlin. Signerad, lada i skog, 31x53,5 cm, olja på pannå
SEK 100
Monday July 27 2020
at 18:42:11
27/7 17:06:32