KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13809313

nr 1380 9313

2 st, Bengt Pettersson. Signerade. Olja på pannå, 19x13cm, yttermått inklusive ram: 22x16cm

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 22 februari 2021
kl 18:38:00