KONST / Litografier / Färglitografi 13351082
nr 1335 1082
Maria Larkman
(f. 1964)
Färglitografi, Maria Larkman (f. 1964), Signerad, numrerad 168/270. Motivet: 41x30cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:09:05
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer