KONST / Oljemålningar / Oljemålning 3945032
nr 394 5032
monogramsignerad. 1800-tal, "Vinterlandskap" 63x89
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.300 kr
måndag 30 januari 2006
1.900 kr
850 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.700 kr
2.200 kr