KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13535334
nr 1353 5334
Marc Singer, Komposition. Signerad a tergo. Olja på duk, 86x68 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:49:04
700 kr
800 kr
900 kr