KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8737406

nr 873 7406

Akvareller

2 st, signerad. Gustavsson 1955, Karlskrona, 29x36

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 3 februari 2014
kl 19:39:29