ART / Lithographs / Litograph 8225534
nr 822 5534
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
Lars Norrman (1915-1979), signerad och dedikerad, subject size: 55x42,
LITOGRAPH (F), Lars Norrman (1915-1979), signerad och dedikerad, motivets mått: 55x42
Lars Norrman, born 1915, dead 1979, Swedish painter, and draughtsman.
300
SEK 150
Monday April 29 2013
at 20:01:18
25/4 21:21:18
100 kr
26/4 19:54:24
Lars Norrman
Read more about Lars Norrman