GLASS & CERAMICS / Ceramics / Plate 6001421

nr 600 1421

PLATE

"Verona" signerad Piero Fornasetti, Milano 50-tal, ur serien "Citta dÍtalia", diameter: 26, 5,

"Verona" signerad Piero Fornasetti, Milano 50-tal, ur serien "Citta dÍtalia", diameter: 26, 5

100

SEK 100

Monday September 21 2009
at 19:01:33

17/9 21:12:19 1      Vinnande bud