KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16426225

nr 1642 6225

Björn Hallström

(1916-1982), Sverige

Oljemålning, Björn Hallström (1916-1982), "På Kommoden". Signerad, daterad -50. Olja på duk, 31x44 cm, yttermått inklusive ram: 50x63 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 16 september 2024
kl 18:19:00

Björn Hallström

Läs mer om Björn Hallström