GLASS & CERAMICS / Ceramics / Skål med lock 5464177

nr 546 4177

Skål med lock

Lenght: ()

Kina, 17/1800-tal, höjd: 8, (locket med lagning)

100

SEK 150

Monday October 13 2008
at 16:55:32

12/10 21:31:55 1      100 kr
13/10 16:19:27 2      Vinnande bud