KONST / Litografier / Färglitografi 17188307
nr 1718 8307
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Signerad, numrerad 170/235, figur, guldprägling, Färglitografi, yttermått inklusive ram: ;66x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 19:25:52
21/8 20:03:56
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg