ART / Oil paintings / Oil painting 17475356

nr 1747 5356

OIL PAINTING

Kopia efter Lempica, lady in a hat. Oil on canvas, 90x60,

Kopia efter Lempica, Kvinna i hatt. Ej signerad. Olja på duk, 90x60 cm

1000

SEK 1700

Monday December 8 2025
at 19:26:39