ART / Lithographs / Giclée 14632211
nr 1463 2211
Jockum Nordström
(f. 1963), Sverige
Jockum Nordström (b. 1963), Sweden. Composition. Signerad JOCKUM, 66. Sheet: 50x70 cm, unframed,
Gicléetryck, Komposition. Signerad JOCKUM, 66. Bladets mått: 50x70 cm, oramat löst blad
Jockum Nordström, Swedish painter, born 1963.
4000
SEK 7000
Monday April 25 2022
at 18:28:30
5.200 kr
4.000 kr
4.200 kr (Robot)
5.000 kr
5.200 kr (Robot)
5.600 kr
6.000 kr
6.200 kr (Robot)
6.400 kr
6.600 kr (Robot)
6.800 kr
- Thema-auction
Apr 25
Read more about Grafik