ART / Oil paintings / Oil painting 8873606
nr 887 3606
OIL PAINTING
19th century, på plåtpannå, 20x16, 5, wear, damages.
1800-tal, på plåtpannå, 20x16, 5
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday April 14 2014
at 18:26:30
14/4 17:29:59