ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 17133108
nr 1713 3108
WATERCOLOUR
Japan, bird, stämpelsignerad. Watercolour, Image dimensions: 28x31 cm, outer dimensions including frame: 43x45 cm, vikskada.
Japan, Fågel, stämpelsignerad. Akvarell, bildmått: 28x31 cm, yttermått inklusive ram: 43x45 cm
Condition: vikskada
SEK 150
Monday July 14 2025
at 20:08:29
1/7 13:40:07
100 kr
11/7 13:09:52