KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 9166294
nr 916 6294
Gouache
Öhlin, havsvik, signerad, 23x34
Utrop:
400 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 18:31:06
Gouache