ART / Lithographs / Litograph in colors 17516009

nr 1751 6009

Cecilia Sikström

(f. 1962), Sverige

Cecilia Sikström (b. 1962), Sweden. Girls. Signed, numbered 31/50. Litograph in colors. Sheet: 58x20 cm, outer dimensions including frame: 67x28,

LITOGRAPH IN COLORS, Flickor. Signerad, numrerad 31/50. Färglitografi. Bladets mått: 58x20 cm, yttermått inklusive ram: 67x28 cm

Cecilia Sikström, Swedish painter and graphic artist, born 1962.

Yes

2000

SEK 1600

Monday December 15 2025
at 18:03:01

11/12 18:53:55 1      1.500 kr
12/12 08:58:24 2      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Cecilia Sikström

Read more about Cecilia Sikström
ABC-flickor (Lisa Larson)