ART / Frames / Oljetryck 4078483

nr 407 8483

Oljetryck

Lenght: ()

50 x 70, sekelskiftesram, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 100

Tuesday April 18 2006
at 16:00:00

15/4 11:58:09 1      Vinnande bud

Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Silver
Mässing
Farstagods