MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 3981163

nr 398 1163

MIRROR

Lenght: ()

med ljusarmar, förgylld, 1800-tal, höjd: 67

1000

SEK 2000

Monday February 27 2006
at 16:00:00